Nabór na kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty – online


Rozpoczynam rekrutację na kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w roku szkolnym 2023/2024. Ilość grup będzie zależna od zainteresowania.

Zajęcia odbywają się online!

Aby się zapisać wystarczy wysłać wiadomość na adres kontakt@angielskininja.pl w której należy podać dyspozycyjność (np. poniedziałek 17:00-20:00, środa 16:00-18:00 itd.)

Wtedy wysyłam kilka przykładowych zadań na których podstawie oceniam poziom ucznia i na tej podstawie tworzę grupy 3-osobowe.

Dlaczego grupy, a nie zajęcia indywidualne?

W przypadku przygotowania do egzaminu, bardzo ważna jest wzajemna motywacja. Dzięki wspólnemu celowi (czy to będzie 100%, czy 80-90% czy 50-60%) uczniowie będą mieli element rywalizacji, z rówieśnikami na swoim poziomie.

Dzięki pracy w grupach, łatwiej jest również pokazać błędy na podstawie prac napisanych przez kolegów i szybciej możemy błędy te wyeliminować.

Każdy z kursantów dodatkowo uzyska darmowy dostęp do nagranego przeze mnie kursu wideo – repetytorium ósmoklasisty, o którym więcej można przeczytać tutaj.

Koszt & organizacja

– Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 40zł za 60min (za osobę, w przypadku grup 3-osobowych).

– Zajęcia z reguły odbywają się dwa razy w tygodniu, natomiast zdarzają się grupy spotykające się raz w tygodniu.

– Jestem przeciwnikiem biurokracji i NIE WIĄŻĘ KLIENTÓW UMOWAMI.

– Na koniec miesiąca wystawiam fakturę za wszystkie spotkania, które miały miejsce.

Rezultaty

Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że w zależności od wyniku uzyskanego z pierwszego “próbnego” egzaminu, w ciągu roku istnieje możliwość poprawy ostatecznego rezultatu o ok. 30%.

Inaczej ta praca będzie wyglądać w przypadku osób, które zaczną swoją przygodę od 30% i będziemy walczyć o każdy możliwy procent więcej, a inaczej gdy zaczniemy od 90% i wspólnie upewnimy się, aby podczas egzaminu tych 10% nie stracić.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie lub konktaktu telefonicznego (numer widoczny u góry strony).

Obecny harmonogram

Opinie kursantów

Agata Witanowska
Agata Witanowska
2023-06-06
Polecam wszystkim zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty prowadzone przez Pana Bartka. Lekcje są perfekcyjnie przygotowane i odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Pan Bartek z ogromną cierpliwością tłumaczy wszystkie zagadnienia. Syn napisał egzamin znacznie powyżej naszych oczekiwań z początku roku szkolnego. W mojej opinii rewelacja!
Agnieszka Stankiewicz
Agnieszka Stankiewicz
2022-08-13
Pan Bartłomiej jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego jakiego można sobie wyobrazić. Lekcje prowadzone są rewelacyjnie. Zawsze na czas, solidny, bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Fajne poczucie humoru, luz i pozytywna energia a jednocześnie wymagający, konsekwentny i baaardzo cierpliwy. Lekcje są ciekawe, cały czas coś się na nich dzieje. Postępy w języku nieporównywalnie lepsze niż w nauczaniu w szkole. Polecam z całego serca.
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska
2022-07-09
Bardzo dobry nauczyciel. Przygotował córkę do egzaminu 8 klasisty, który to egzamin z j. angielskiego poszedł jej najlepiej. Potrafi nauczyć, zmotywować i egzekwować wiedzę. Córka lubiła te lekcje, pracowała nad zadaniami z przyjemnością. Mam nadzieję ,że będziemy kontynuowali naukę z tą szkołą dalej.
Dominika Pawluk
Dominika Pawluk
2022-07-08
Mój syn, Jasiek (13 lat) uczy się z panem Bartkiem już drugi rok. Poza miłą atmosferą zajęć, najbardziej docenia to, że dzięki tym lekcjom przełamał barierę mówienia. Zajęcia są angażujące, dobrze zaplanowane i dopasowane do potrzeb. W przyszłym roku egzamin ósmoklasisty, ale myślę, że stresu nie będzie, ponieważ już teraz próbne zdawał na ponad 90%. Polecamy bardzo mocno zajęcia z Angielskim Ninja! Dominika i Jasiek.
Kami Polska
Kami Polska
2022-07-07
Pan Bartłomiej w nauczaniu języka angielskiego wykazał się solidnością oraz wysoką jakością prowadzonych zajęć. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób prosty i zrozumiały dla ucznia. Program jego nauczania jest zróżnicowany do obszarów w których uczeń chce osiągnąć wyższy poziom. Ponadto zajęcia były przygotowywane i przeprowadzane w sposób ciekawy i efektywny z użyciem nowoczesnych materiałów dydaktycznych, a do tego w miłej atmosferze. Z przyjemnością będziemy kontynuować z nim naukę i polecamy go wszystkim którzy potrzebują profesjonalnego, rzetelnego, zaangażowanego z miłą aparycją nauczyciela języka angielskiego. Kamińscy
Aleksandra Argier
Aleksandra Argier
2022-07-07
Syn bardzo zadowolony z lekcji z panem Bartłomiejem. Angielski zdał najlepie z wszystkich przedmiotów... Polecam
Filip A
Filip A
2022-05-26
Bardzo dobry nauczyciel .Wiele się nauczyłem i polecam