Szukasz skutecznego sposobu, aby uporządkować informacje do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego?

Repetytorium ósmoklasisty to 14 lekcji wideo od 2 do 39 minut (całość trwa 237 minut) poświęconych praktycznym poradom i wskazówkom, które pozwolą Wam / lub Państwa dzieciom maksymalnie dobrze zdać egzamin oraz powtórzyć opanowany już materiał.

Co znajdziesz w kursie?

– Lekcje poświęcone poszczególnym zadaniom egzaminacyjnym, (więcej o nich można przeczytać tutaj)

– Rozwiązania przykładów z arkuszy z lat 2018-2023 (tutaj pobierzesz arkusze z ostatnich lat)

– Praktyczne wskazówki i strategie, które pomogą Ci poprawić wynik

– Dzielę się wieloletnią wiedzą dotyczącą istotnych słówek i konstrukcji, których znajomość szczególnie wpływa na wynik z egzaminu

Dlaczego warto wybrać mój kurs?

Widoczny kurs jest moją odpowiedzią na tradycyjne repetytoria/vademecum.

Jest to 4-ci rok kiedy przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

W tym czasie przygotowałem już dziesiątki uczniów, a wielu z nich uzyskało z egzaminu 100%. Myślę, że jeśli chodzi o egzamin to ciężko by było znaleźć drugą osobę w Polsce, która wie o nim tak dużo jak ja. Wszystkie rozwiązania przykładów pochodzą z arkuszy z poprzednich lat, co pozwala na lepsze zrozumienie struktury egzaminu i jego wymagań. Pozwala to skorzystać z dźwigni, którą można zobrazować w taki sposób:

Zamiast uczyć się 1000 rzeczy, lepiej nauczyć się “100”, ale za to 10-razy lepiej, bo właśnie te “100” rok po roku powtarza się na egzaminie i ich znajomość wpływa bezpośrednio na wynik.

Ile kosztuje kurs?

Cena kursu to tylko 200zł!

Kurs udostępniam poprzez YouTube. W celu uzyskania dostępu do kursu, wystarczy przesłać mi swój adres e-mail (Google) po dokonaniu płatności. Dostępu do materiałów udzielam w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu potwierdzenia płatności.

Jak skorzystać z kursu?

Wystarczy dokonać przelewu na numer konta widoczny w zakładce kontakt (tutaj) i wysłać potwierdzenie płatności na email kontakt@angielskininja.pl

Poza materiałami wideo, udostępniam też pliki do pracy własnej.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć jak wygląda przykładowa lekcja (lekcja 14).

Opinie kursantów

Agata Witanowska
Agata Witanowska
2023-06-06
Polecam wszystkim zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty prowadzone przez Pana Bartka. Lekcje są perfekcyjnie przygotowane i odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Pan Bartek z ogromną cierpliwością tłumaczy wszystkie zagadnienia. Syn napisał egzamin znacznie powyżej naszych oczekiwań z początku roku szkolnego. W mojej opinii rewelacja!
Agnieszka Stankiewicz
Agnieszka Stankiewicz
2022-08-13
Pan Bartłomiej jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego jakiego można sobie wyobrazić. Lekcje prowadzone są rewelacyjnie. Zawsze na czas, solidny, bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Fajne poczucie humoru, luz i pozytywna energia a jednocześnie wymagający, konsekwentny i baaardzo cierpliwy. Lekcje są ciekawe, cały czas coś się na nich dzieje. Postępy w języku nieporównywalnie lepsze niż w nauczaniu w szkole. Polecam z całego serca.
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska
2022-07-09
Bardzo dobry nauczyciel. Przygotował córkę do egzaminu 8 klasisty, który to egzamin z j. angielskiego poszedł jej najlepiej. Potrafi nauczyć, zmotywować i egzekwować wiedzę. Córka lubiła te lekcje, pracowała nad zadaniami z przyjemnością. Mam nadzieję ,że będziemy kontynuowali naukę z tą szkołą dalej.
Dominika Pawluk
Dominika Pawluk
2022-07-08
Mój syn, Jasiek (13 lat) uczy się z panem Bartkiem już drugi rok. Poza miłą atmosferą zajęć, najbardziej docenia to, że dzięki tym lekcjom przełamał barierę mówienia. Zajęcia są angażujące, dobrze zaplanowane i dopasowane do potrzeb. W przyszłym roku egzamin ósmoklasisty, ale myślę, że stresu nie będzie, ponieważ już teraz próbne zdawał na ponad 90%. Polecamy bardzo mocno zajęcia z Angielskim Ninja! Dominika i Jasiek.
Kami Polska
Kami Polska
2022-07-07
Pan Bartłomiej w nauczaniu języka angielskiego wykazał się solidnością oraz wysoką jakością prowadzonych zajęć. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób prosty i zrozumiały dla ucznia. Program jego nauczania jest zróżnicowany do obszarów w których uczeń chce osiągnąć wyższy poziom. Ponadto zajęcia były przygotowywane i przeprowadzane w sposób ciekawy i efektywny z użyciem nowoczesnych materiałów dydaktycznych, a do tego w miłej atmosferze. Z przyjemnością będziemy kontynuować z nim naukę i polecamy go wszystkim którzy potrzebują profesjonalnego, rzetelnego, zaangażowanego z miłą aparycją nauczyciela języka angielskiego. Kamińscy
Aleksandra Argier
Aleksandra Argier
2022-07-07
Syn bardzo zadowolony z lekcji z panem Bartłomiejem. Angielski zdał najlepie z wszystkich przedmiotów... Polecam
Filip A
Filip A
2022-05-26
Bardzo dobry nauczyciel .Wiele się nauczyłem i polecam